Ohvriabi kriisitelefon 116 006.
Välismaalt helistades +372 614 7393.
Vaimse tervise tugiliin +372 660 4500
Inimkaubanduse ennetamise nõuandeliin + 372 660 7320.
Vägivallast loobumise tugiliin +372 660 6077

 

Ohvriabi

Ohvriabiteenust osutavad sotsiaalkindlustusameti ohvriabi- ja ennetusteenuste osakonna töötajad kõigis Eesti maakondades. Sageli asuvad nad politseiga samas majas. Ohvriabitöötaja võtab vastu tööpäevadel. Helista või kirjuta palun nõustamise kokkuleppimiseks ohvriabitöötajale. Kui vajad kohest abi, helista palun ohvriabi kriisitelefonile 116 006.

Ohvriabi, Põhja piirkonna juht

Paldiski mnt 80, Tallinn

Maris Kokk  5917 5518 maris.kokk@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Põhja ringkonnaprokuratuur

Lubja 4, Tallinn

Jelena Järvi 5382 1708 jelena.jarvi@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Põhja prefektuur (Pärnu mnt 139, Tallinn) 

Raili Pütsepp, 5427 0028, raili.putsepp@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Lääne-Harju politseijaoskond

Rahumäe tee 6, Tallinn

Adriana Semjonova, 5307 8106, Adriana.Semjonova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Brit Kivisalu, 5451 0399, brit.kivisalu@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Ida-Harju konstaablijaoskond

Karjääri 11, Maardu

Jüri Alex Kušner   5860 2830  juri.kusner@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Ida-Harju politseijaoskond 

Pinna 4, Tallinn

Ellen Müürsepp 5305 1959 ellen.muursepp@sotsiaalkindlustusamet.ee

Tatjana Kutõrev 5197 9433 tatjana.kutorev@sotsiaalkindlustusamet.ee 

Ohvriabi, Lõuna piirkonna juht

Pepleri 35, Tartu

 

Ohvriabi, Tartu politseijaoskond 

Riia 132, Tartu

Külli Oja 5307 4196 kulli.oja@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Sotsiaalkindlustusameti Tartu esindus

Pepleri 35, Tartu

Riina Laane 526 1171 riina.laane@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Jõgeva politseimaja

Suur 1, Jõgeva

Rita Kaasik 5866 9581 rita.kaasik@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Viljandi politseijaoskond

Pargi 1, Viljandi

Maiju Mumm 5399 1365 maiju.mumm@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Kagu politseijaoskond (Valga)

Puiestee 4, Valga

Sirje Sillamägi-Tamm 5218 088 sirje.sillamagi-tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Kagu politseijaoskond (Võru)

Räpina mnt 20a, Võru

Ülle Jaason 5306 6133 ulle.jaason@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Kagu politseijaoskond (Põlva)

Võru 12, Põlva

Raina Kurg 5866 9873 raina.kurg@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi, Haapsalu politseijaoskond

Lossiplats 4, Haapsalu

Ülle Karjane 5340 2027 ulle.karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Kärdla politseijaoskond

Sadama 26, Kärdla

Meelis Juhandi, 5757 0744, e-post: Meelis.Juhandi@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Pärnu politseijaoskond

Pikk 18, Pärnu

Tatjana Zuftsiankou 5303 9077 tatjana.zuftsiankou@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Kuressaare politseijaoskond

Transvaali 58, Kuressaare

Meelis Juhandi, 5757 0744, e-post: Meelis.Juhandi@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Rapla politseijaoskond

Savi 2, Rapla

Ülle Karjane 5340 2027 ulle.karjane@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Paide politseijaoskond

Tallinna 12, Paide

Piret Vaher 5134 331 piret.vaher@sotsiaalkindlustusamet.ee

Ohvriabi, Ida piirkonna juht

Keskväljak 1, Jõhvi

Mari-Liis Org 5860 9053 mari-liis.org@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Rakvere politseijaoskond

Kreutzwaldi 5a, Rakvere

Merli Tammi-Jõeveer 5866 9932 merli.tammi-joeveer@sotsiaalkindlustusamet.ee

Sandra Vanhonen 5194 2207 sandra.vanhonen@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Narva politseijaoskond

Vahtra 3, Narva

Anastassia Belova 5866 9829 anastassia.belova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Inna Bahlinova 5309 7071 inna.bahlinova@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Kohtla-Järve konstaablijaoskond

Järveküla tee 50, Kohtla-Järve

Natalja Maikova 524 6758 natalja.maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Ohvriabi, Jõhvi politseijaoskond

Rahu 38, Jõhvi

Natalja Maikova 524 6758 natalja.maikova@sotsiaalkindlustusamet.ee

Harjumaa

MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu 526 4697
5396 9834
tallinn@naisteabi.ee

ENVL Tallinna Naiste Tugikeskus 57570911 tallinnanaistetugi@gmail.com

 

Ida-Virumaa

MTÜ Ida-Virumaa Naiste Tugikeskus-Varjupaik 5333 2627 naistetugikeskus@gmail.com Vaata lähemalt

Jõgevamaa

MTÜ Jõgevamaa Naiste Tugikeskus 5860 0170 jogevamaanaistetugikeskus@gmail.com Vaata lähemalt

Järvamaa

MTÜ Järvamaa Naiste Tugikeskus 5813 3755 jarvanaistekeskus@gmail.com Vaata lähemalt

Läänemaa

MTÜ Läänemaa Naiste Tugikeskus 504 2300504 2300 laanenaistetugi@gmail.com laanenaistetugi@gmail.com Vaata lähemalt

Hiiumaa

MTÜ Läänemaa Naiste Tugikeskus 504 230051 977 170 laanenaistetugi@gmail.com hiiumaanaistetugi@gmail.com Vaata lähemalt

Lääne-Virumaa

MTÜ Virumaa Naiste Tugikeskus 56 297 745 virunaistekeskus@gmail.com Vaata lähemalt

Põlvamaa

MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskus 5884 9494 polva@naistetugi.ee Vaata lähemalt

Pärnumaa

MTÜ Pärnu Naiste Tugikeskus 5398 1620 , 5365 0260 naistevarjupaik@gmail.com Vaata lähemalt

Raplamaa

ENVL Raplamaa Naiste Tugikeskus ja Tallinna Naiste Kriisikodu 54005144 raplamaanaistetugikeskus@gmail.com Vaata lähemalt

Saaremaa

MTÜ Pärnu Naiste Tugikeskus 5309 8919 saaremaanaistetugikeskus@gmail.com Vaata lähemalt

Tartumaa

MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskus 5594 9496 info@naistetugi.ee Vaata lähemalt

Valgamaa

MTÜ Valgamaa Naiste Tugikeskus 5303 2544 valgamaanaistetugikeskus@gmail.com Vaata lähemalt

Viljandimaa

MTÜ Viljandimaa Naiste Tugikeskus 5805 0535 viljandinaistetugi@gmail.com Vaata lähemalt

Võrumaa

MTÜ Võrumaa Naiste Tugikeskus 528 3615 vorunaistetugi@gmail.com Vaata lähemalt

Seksuaalvägivalla kriisiabikeskus - Lääne-Tallinna keskhaigla naistekliiniku erakorraline vastuvõtt

Sõle 23, Tallinn

Vastuvõtutuba 5342 4724 Vaata lähemalt

 

Seksuaalvägivalla kriisiabikeskus - Ida-Viru keskhaigla

Ilmajaama 12, Kohtla-Järve, sisenemine EMO kaudu

Günekoloogia osakonna valveõde 331 1041 Vaata lähemalt

 

Seksuaalvägivalla kriisiabikeskus - Pärnu haigla

Ristiku 1, Pärnu

Valvegünekoloog 447 3505 Vaata lähemalt

 

Seksuaalvägivalla kriisiabikeskus - Tartu Ülikooli kliinikum

L. Puusepa 8, Tartu

Günekoloogia osakonna valveõde 731 9954 Vaata lähemalt