Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to content

Noortegarantii tugisüsteem

Kui oled 13-29-aastane, hetkel ei tööta ega õpi (või oled küll kooli nimekirjas, kuid ei käi koolis) ning Sa ei ole kindel, millist teed soovid elus valida, siis saad küsida nõu oma piirkonna noortele suunatud spetsialistilt


Kui Sinu piirkonna omavalitsuses noortega tegelevat spetsialisti ei ole, kirjuta noortekeskusesse. Lisaks sellele soovitame töö leidmise soovil ennast kindlasti arvele võtta ka töötukassas või kasutada töötukassa tasuta karjääriteenuseid (neid saad kasutada igal ajahetkel, ka juba tööl või koolis käies).

Omavalitsuse spetsialistiga saad suhelda kohapeal, veebis, telefoni,  meili või muu Sulle sobiva kanali (nt messengeri kaudu). Spetsialist annab Sulle infot töötamise, õppimise, välismaiste pakkumiste ja muu vajaliku kohta ning toetab Sind su edasisel teekonnal.

Võta julgelt ühendust, ükskõik, mis küsimusega, isegi kui Sulle tundub, et Sul polegi praegu lisatuge vaja. Kui kuulad ära, mis võimalusi Sinu piirkonnas pakutakse, võivad need aidata Sul edaspidi oma eesmärke saavutada.

Kui Sa pole kindel, millise spetsialisti juurde pöörduda, küsi otse noortegarantii tugisüsteemi teenusejuhilt Liis Seemelt: [email protected]

Palun oota...

PEIDA LEHT